Helaas kunnen verschillende smartphones (iPhone en Samsung) een veel langere levertijd hebben dan normaal. In sommige gevallen kunnen deze oplopen tot 4 weken of meer!

FTU-TK01 FTU patchcover SC/APC

FTU-TK01 FTU patchcover SC/APC
10,00

Deze patchdoos FTU TK01 Patch Cover met Fiber patchkabel moet gekocht worden in combinatie met de ONT van KPN voor het leveren van GPON glasvezel op NLS6.

Let op, bij dit product moet ook de G-010G-Q GPON ONT indoor 1GE SC/APC bijbesteld worden.